REJESTRACJA
Czytaj więcej
Aktualności
najnowsze doniesienia, rekomendacje
Czytaj więcej
Systemy do głosowań multimedialnych
grupowa analiza przypadków medycznych
Czytaj więcej

Diabetologia

Ginekologia,

Położnictwo

Onkologia

i Opieka Paliatywna

Psychiatria

Dzięki zaufaniu środowisk lekarskich, Medycznych Towarzystw Naukowych, Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego, Polskiego Towarzystwa Położnych

oraz Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych  na terenie całego kraju istniejemy już od 1995 roku.


Organizujemy międzynarodowe oraz ogólnopolskie certyfikowane kongresy, konferencje oraz warsztaty na terenie całego świata. W ciągu ponad 20 lat w organizowanych przez Uniwersytet Zdrowia wydarzeniach uczestniczyło ponad 6000 lekarzy oraz 18 000 pielęgniarek i położnych. Zdobyte zaufanie ze strony Polskich Towarzystw naukowych owocuje rekomendacjami naszych kongresów konferencji i warsztatów. Cechuje nas profesjonalizm, a organizowane wydarzenia medyczne dzięki współpracy z krajowymi i międzynarodowymi specjalistami-autorytetami z różnych dziedzin   medycyny charakteryzują się najwyższym poziomem. Nasza kadra to naukowcy, a zarazem praktycy z doświadczeniem w nauczaniu i umiejętnym przekazywaniu  praktycznej wiedzy.

 

Gorąco pragniemy, aby uczestnicy organizowanych przez nas kongresów, konferencji i warsztatów brali także czynny udział w ich tworzeniu. Wychodząc Państwu naprzeciw pragniemy  podkreślić, iż jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące tematyki i formy prowadzonych przez Uniwersytet Zdrowia wydarzeń medycznych.